Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním - HDi
63zdenda
04.12.2014 10:06 - Re: Problémy se startováním - HDi
U??vate?
Tak mohu shrnout můj problém se startováním.
Vyčištění těsnění v rychlospojkách přívodních hadiček pomohlo, po pár dnech se problém vrátil, ale zlepšení bylo znát. Profouknutí nádrže (sítka, nemám ji prázdnou abych rozdělal zkontroloval a vyčistil) pomohlo značně a startuji většinou na první pokus, jednou týdně na druhý. Když zapnu zapalování a po zhasnutí kontrolky žhavení začnu startovat, tak málokdy nastartuji, musím nechat kolem 10 vteřin a pak ok, možná načnuté svíčky, ale chybu nemám tak ko ne, ještě jsem si všiml, že dříve když jsem nemohl nastartovat, tak voltmetr při žhavení ukazoval 11V, po žhavení 11.4 a při startu to spadlo na 8 až 9V, což je málo pro jednotku a start neproběhl, nyní při startu 10.5 až 11V a je bez problému, nevím co tam zlobilo, asi něco v elektrice, diagnostika nikdy žádnou chybu neukázala, vypadá to, že se auto konečně začíná chovat normálně, až teda na dobu žhavení, ale to přisuzuji jak jsem psal svíčkám, nejsou úplně ko, proto chybu nepíše.
Tímto ještě jednou děkuji všem, kteří se podíleli na radách a snahu pomoci mi v mém problému, díky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator