Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
HELLMUT
03.12.2014 19:32 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
U??vate?
Ladman napsal(a):
to Hellmut: nějak jsem tomu nepřišel na chu, donedávna jsem jezdil se Sprinterem v automatu a ten fofrklacek mi tam prostě chyběl. Když tady čtu, jak je nákladná a potřebná včasná výměna oleje a jak se to tady kdekomu sere, tak bych to nechtěl ani za nic

Připadám si tady jako velký propagátor automatů Sám jsem to zde řešil ,když jsem tu byl poprvé a chtěl C5.
Teď automat mám a je to už láska na celý život Zatím vše ok ,jedna výměna oleje proběhla a teď po 40t chystám další.Nevím jak u III. ale u II. to není finančně žádná tragedie...Pokud bude všechno fungovat jako doposud ,tak budu mít ušetřených 20t za spojku - ta by mě čekala na 100% Automat to se uvidí...když bude nejhůř tak se to snad za 30 vyřeší (jenom bych asi hodně plakal )
Ale fakt mě baví ty názory "závodníků" Jako že automat je pro blbce,fofrklacek chybí,řadí to jinak než bych řadil já atd...
To je tak neskutečná pohoda sednout do auta ,dát D ,pustit rádio na plné kule a vyrazit Na dálnici ještě tempomat a pohoda neskutečná. Prostě 21. století - stroje pracují za nás

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator