Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka AL4 v C5 I/II
Podivous
02.12.2014 10:20 - Re: Automatická převodovka AL4 v C5 I/II
99
Majkles napsal(a):
Ahoj. Dělá mi úplně to samé. Ráno (při cca 5 stupních a mene) prvních cca 800 metrů převodovka v prokluzu. Když prepnu na manuál tak pri 40km/h zařazen 4 rychlostni stupeň. Predtím jsem měl Xantii 2.0. 97kw taky Al4 ročník 98 a dělala to stejne. Kapalinu v prevodovce mam vymenenou a rozdíl zadny. Jinak radi hladce. Jen podrazení z 2 na 1 je citit že zadrhne(přibrzdi motor) Michal


Tak to rád slyším, jak dlouho ti to dělá? Já mám C5 teprve od léta, takže jsem to objevil až teď, když začala být větší zima a měl jsem starost, aby se to třeba nezačalo nějak rychle zhoršovat a pak mě to třeba někde nenechalo (za týden mám namířeno na Slovensko...). Jinak mě to dělá určitě na delší vzdálenost, ale ne více jak 2-4 km a pak to řadí plynule až na občasné zadrhnutí při podřazení - vše přesně jak píšeš. Olej mám měněný při 100 tis. km a teď mám najeto 160 tis. km. Jirka P.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator