Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Žárovky denního svícení / C5 III
filipxec
30.11.2014 08:27 - Re: Žárovky denního svícení / C5 III
99
Už jsem odpovídal kolegovi před tebou. Tak jen stručně. Vím, že provoz auta něco stojí a o auta se snažím starat řádně (snad za něco hovoří moje Xantia 2.0i 16V, která má 547.000km - včera jsem ji měnil olej a prohlédl jí, opravil drobnosti, prohazel gumy a zjistil, že musím udělat brzdy - resp destičky, fakt nemam problém investovat do opravy) Ohledně té částky za žárovku jsi mne asi nepochopil. Je mi do určité míry jedno, co který díl stojí, když je taknějak v obvyklé výši. Je-li však ta žárovka HP24 draží o strašných 1500% (15x dražší než jiné ZNAČKOVÉ halogenové žárovky, např H1, H4, H7), tak hledám jiné řešení. Je to stejné, jako by benzin nebo nafta staly 525,-Kč za 1 litr... To by jsi jistě také nechtěl.
Hezkou nedeli. Filip

jruze napsal(a):
Já to trochu nechápu - řešíte problém který ma jakákoli značka(buď konkrétní a nebo různé) provoz všech aut něco stojí a pokud je problém dát třeba 2000,- najednou(ani já nejsem milionář a občas to bolí vyndat větší peníze) tak si udělej do auta kasičku a před každým nastartováním tam hoď 10,-(když pojedeš sockou dᚠvíc) a až ti praskne xenon,žárovka jednou za rok tak vysyp kasičku a prostě kup(a nebo jesdi sockou,taxikem atd.Nebo máte pocit že koupíte auto a do smrti bude bez nákladů? Kdysi dávno když ještě spadala dročka pod dop.podnik tak se měsíčně odevzdávala tržba(nějaké 2,- od KM měsíčně 9000,- to byla norma ) a z této částky jsem dostal 2000,- plat a 1500,- mi šlo na takz. konto - z toho se platily opravy.Pokud jsi se o auto staral a slušně s ním zacházel tak to pokrylo veškeré náklady na opravy-když mi potom řekli že musím vyměnit třeba celé brzdy tak mne to v podstatě nestálo z ,,vlastního" nic a jak se říká to nebolelo to.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator