Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Diagnostika - jak na to?
vilous
18.11.2014 09:01 - Re: Diagnostika - jak na to?
99
Je tu militantní skupina hlásající, že kdo není školený superprofík a nemá s diag 100 let praxe, tak by se jí měl vyhnout obloukem.
Takže já jsem zásadně proti tomu názoru. Když v diag nic nezměním a nic nepřepíšu, tak nemohu nic pokazit. A když už to udělám, tak je to moje vina a sám za to zaplatím.
Ale naopak se mohu o autě strašně moc dozvědět a hlavně nějaké veličiny sledovat v čase aniž bych utrácel za předražené úkony u "profíků", dvakrát jsem byl kdysi na diag ve značkovém servisu a dvakrát mi řekli totální pitomosti a za peníze. A mohu předcházet nečekaným událostem, které by mne pak stály čas, nervy a peníze. Takže sleduji úbytek aditiva pro FAP, nárůst sazí ve FAP, zda se zásadně nemění korekce vstřiků, zjistil jsem včas před zimou, že mám v trapu žhaviče, sám jsem se odvážil zapnout a nastavit denní svícení, zjistil jsem, že mi neuniká tlak z chladicí soustavy (podezření)..a tisíc dalších věcí prostě ze zvědavosti a pro prevenci a pro klid v duši.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator