Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Hanz 397
16.11.2014 20:19 - Re: LPG a C5
U??vate?
Až zase někdo bude přemýšlet o LPG do C5,tak si opravdu dejte pozor na výběr firmy (recenze,atd.)
Mám tu teď X7 1,6 THP s plynem-pán si ho nechal udělat a prý v podstatě hned,jak začal jezdit,tak začaly potíže. Logicky to tedy reklamoval u společnosti,která plyn montovala... Samozřejmě,že neuspěl,vše je podle nich ok. Jel tedy k jinému plynaři,ten mu řekl,že je systém špatně nastavený. Poté objel ještě několik servisů-ta story byla tak dlouhá a děsivá,že si jí už opravdu nepamatuju,až auto skončilo u mě.
No a já jsem našel to,že se to plynařům fakt moc nepovedlo-ulomili trubku vstupu odvětrání nádrže. To by nic nebylo,stát se to může každému,nicméně když jsem viděl,jak je celkově provedená montហzařízení,tak jsem byl docela zděšenej,co některý firmy dokážou předat zákazníkovi za ne zrovna malý prachy...
V příloze např fotka jednotky jen tak pohozené před baterkou,kabeláže,připevnění vstřikovačů k sání-ani neodstranili špony po vrtání a nechci vědět,kde skončily ty ostatní,ta ulomená trubka,resp rychlospojka na ní,...
Myslím,že majiteli nebude vadit,že jsem sem ty fotky pověsil a když mi řekne název firmy,která to montovala,tak to sem dám taky...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator