Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
RimmerCZ
15.11.2014 22:50 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
Reknu ti to presne - nejdriv na tu budou cumet, nekteri ani nevi co to je shiftlock ci ma nejake rele. Pak teda zjisti ze asi jo, a budou ti chtit vymenit elektromagnet - montaz zespodu auta, prace na dlouho, vymeni se to beztak cele nejak za par tisic. Jelikoz te to nechaji podepsat, tak neco jako hele, opravili jsme to, ale dela to porad, mate smulu, budem zkouset dal? Pak zjisti, ze je tam nejake rele a nakonec ti vymeni to rele za tech 500 korun. Prosel jsem si necim podobnym pri vymene zadnich silentbloku prednich ramen - 10 jsem utratil za vymenu axialnich lozisek, pak jeste dalsi cepy za par set, az jsem se nasral, zajel na kanal s otcem, ktery mi popojizdel a skubal s autem a ja drzel ramena a cepy a zjistoval, kde to mlati. Oni nemaji zajem ti to opravit a k tomu vyvinout nejakou invenci a silu zjistit co je opravdu spatne. Jdou naslepo. Nerikam, ze jsou vsichni takovi, ale o C5tky, kde tech aut jezdi malo, to takhle bude, protoze tem autum nikdo nerozumi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator