Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Demontហturba / C5 III 2.0 HDi
Geff
10.11.2014 22:50 - Re: Demontហturba / C5 III 2.0 HDi
99
Ahoj, nedávno jsem si musel nechat zrepasovat taky biturbo u C5 Tourer 2009, najeto 130TKM, technik řekl že to bylo pravděpodobně způsobeno od bývalého majitele pozdní výměnou oleje. No, hlavně jsem ti chtěl říct , že když ti odejde turbo, tak zaprvé hláška palubního PC. Za druhé může se objevit ve vzduchovém filtru známky oleje. A následně olej po svodu turba. Diagnostika: Nevěrohodný tlak na turbu.
Výměna turba v autorizovaném servise stála 23Tis- práce Repas nebyly schopni zařídit navrhli nové za 55Tis. s půlroční zárukou. Po dvou měsících nečinnosti servisu jsem si turbo vyžádal a nechal zrepasovat sám za 10 tis
Zkušenost a praxe servisu: Po dotazu na hlavní pražskou centrálu citroenu zda_li je normální půlroční záruka na nové turbo za 55Tis tak odpověď zněla dost hořce, ANO JE. Fígl je ovšem v tom , že když si ho u nich koupíš a vyzvedneš- tak ti musí dát dvouletou. Musíš ho ale vyzvednout!!! Doporučuji vyfotit serial number. Jejich praxe je totiž taková, že nakoupí repasované a prodají ti ho jako nové se zárukou půl roku. I na repasované turbo je totiž ze zákona záruka jeden rok. Ověřeno na ČOI. Autoriz servis nikdy více. S pozdravem Petr
PS: držím

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator