Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Světlonoš
09.11.2014 11:49 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
Jasně Hellmut, musím souhlasit, že pohodlí to je. Ale kolikrát se tu probírala rozsypaná manuální převodovka a kolikrát rozsypaná automatická? Tuhle 4HP20 jsem měl v Xantii a mnohdy bych řadil jinak než jak se rozhodl automat a skoro vždy rychleji. Taky si myslím, že AM6 může být lepší. Ale u ojetého manuálu udělám spojku a setrvák a dál se nestarám. U ojetého automatu nechám vyměnit olej a stejně se může stát cokoliv, tak jak se mi to stalo, tady je prostě vliv předchozího majitele zásadní. Přesto u takovéhoto auta jsem ochotný riskovat GO automatu. Ovšem pokud to bude jezdit za stejné peníze jako benzín, tak to nemá smysl. Nepočítám spotřebu na 4.78236 l/100 km, ale při nájezdu 20 tis. za rok je např. rozdíl koruny na kilometru znát. Investice by se někudy měla vrátit. Pokud ušetřím na palivu, můžu si dovolit zaplatit údržbu, ale pokud je drahý provoz i údržba, chce to jinou kombinaci.
Opravdu, nebýt tam výbava snů, tak o tom ani neuvažuju a nezapleveluju tady téma.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator