Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Světlonoš
09.11.2014 11:29 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
Fotky se mi jeví jako focené v různých časových obdobích, proto tam můžou být určité rozdíly. Trochu jsem zapátral na internetu, majitel je řemeslník - truhlář. Když si na mapě dám panorama, tak je vidět, že většinu fotek fotil podle adresy před svým domem, jiné asi dřív, ty na tom hřišti. Po této stránce bych tu neviděl problém. Jako důvod prodeje uvádí, koupi novějšího.
Jinak ano, všechno je tu mnohokrát probírané. Proto jsem se neptal na věci kolem motoru, kolem podvozku atd. Jen provozní zkušenosti této motorizace ve spojení a AP jsou tu pořídku. Na 2.2 s manuálem je tu jen chvála, toho bych se nebál, ale to se dělalo jen v předface. Automat není úplně můj šálek čaje, kvedlání mi nevadí, ale tady je ovšem pohádková výbava a světlý interiér mám rád, jinak bych o tomhle ani neuvažoval a ani se na to neptal a držel se svého plánu - zima ještě s quattrem a na jaře 2.0 Hdi + šestistupňový manuál. Tož tak.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator