Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Demontហturba / C5 III 2.0 HDi
OneGin
07.11.2014 06:52 - Re: Demontហturba / C5 III 2.0 HDi
Za?iato?n?k
Menil som ho na C4 2.0 hdi 100kw pred 2 mesiacmi, pretoze po 270 000 km začalo pískat a nechcel som čakat kým sa rozpadne, ináč netieklo a auto tahalo. Prístup je tam ako ku peniazom na C4 ešte menej ako na C5, preto som musel demontovat nápravnicu (išlo to rýchlo) potom nejaký predtlmič výfuku , ktorý zakrýva prístup ku turbu a potom je demotáz hračka. Pri montázi dodrzat čistotu oejových vedení, dat nové sitko do holandra prívodu oleja,pouzit originálne tes. medené podlozky (majú kalibrovanú hrúbku), doporučujú vymenit aj hadicu prívodu oleja, ale je dost drahá.

A na C5 ked som menil teraz olej som si všimol ze na spodnom kryte motora je mastný fliačik rovno pod turbom, tak musím tiez pátrat odkiaž to tam je. Dúfam ze kvôli halierovej podlozke bude treba vyberat celé turbo.

A tak ako hovorí jumep, ak to tečie von tak turbo vôbec nemusí byt zlé, ale ak to krmi intercoler či výfuk olejom tak vtedy je zháňanie druhého turba na mieste.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator