Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Demontហturba / C5 III 2.0 HDi
bad
04.11.2014 19:53 - Re: Demontហturba / C5 III 2.0 HDi
99
Ahoj, auto má najeto 37.000 koupeno nové duben 2012 takže po záruce. Ráno byl pod vozem olej, tak jsem zajel za kolegou automechanikem. Zvedl to na hever a odendal spodní plast. Hned po zvednutí bylo vidět že je spodek od oleje i v zadní části podvozku. Po sejmutí deklu bylo vidět, že je zadní části motoru značně od oleje. Je to velmi těžko přístupné. V Citroenu mají volno za týden a asi moc zkušeností nemají, protože přijímací technik vůbec nevěděl jak to dělají. Cena nového turba 24.000 a práce cca 10.000. A čekat na volný termín 10dnů. Zatím ale ani pořádně nevím odkud to teče. Auto jede normálně, ale odstavil jsem to a protože je čas scháním minformace. Je to po záruce a turbo se dá koupit na netu značkové na Turbolevně za 14.000, nebo zrepasují to moje za cca 7,000.- jen nevím, jestli se to pak nepáruje s řídící jednotkou jako u Audi. Co jsem zatím zjistil tak snad ne.
Nevím, jestli to udělat v neautorizovaném servisu aby se něco nepokazilo a nebo u Citroenu za skoro dvojnásobek, hlavně z nich nemám pocit, že vědí jak to udělat a mají s tím zkušenost. Díky za názor.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator