Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
NMC
01.11.2014 09:13 - Re: LPG a C5
Za?iato?n?k
Rio11 napsal(a):
Pánové promiňte mi ale, mě se zdá, že se tady řeší problém který by nenastal kdyby se dalo vše originál a žádné improvizace....proč měníte nádrž za jinou neoriginální ??? To se tu nikde u nás nedá sehnat .....


Odpověď je celkem jednoduchá. Holandský SGI Autogas servisuje v ČR velmi málo firem a na Moravě v podstatě jediná v Prostějově (alespoň jsem víc nenašel a to jsem sjížděl internet docela zodpovědně). Bylo by krásné, nahradit nádrž správným typem. Druhá možnost je využít toho, že LPG je skládačka komponentů, které jsou funkčně velmi podobné od různých výrobců. V případě výměny nádrže se vlastně napojuje jen ovládání ventilu plynu a přívod plynu (neřešíme-li ukazatel plynu) Pokud mám možnost nechat si nádrž vyměnit za jinou (i když neoriginální ale homologovanou a prozkoušenou) nedaleko bydliště za cenu drobných technických kompromisů a tím mít auto ve funkčním (a legálním) stavu, využiju tuto možnost už kvůli možnosti reklamace bez nutnosti dojíždění desítek či stovek kilometrů. U 13 let starého auta fakt nemá smysl být technickým puristou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator