Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozvody / Peugeot 607 2.2 HDi
jruze
27.10.2014 07:53 - Re: Rozvody / Peugeot 607 2.2 HDi
U??vate?
edo172 napsal(a):
No klamal by som ak by som povedal že sa nebojim,ale ak tak len toho že nepojdu vstreky lahko von.Videl som paru videi keď vstreky nešli von a to maturovanie kym sa im podarilo ich vytiahnu- uplna hroza!Nemam problem s pracou ako takou skor obavu či už boli niekedy vstreky von.Nabehane mam 231 000km.Takže mali by is vytiahnu bez nasilia pekne rukou?V praci mame na vstreky vyahovak,preto som sa pytal či aj tu niečo take treba ma.ďakujem pekne za vystižnu odpoveď.Som rad že je tu niekto ktory sa rad podeli o svoje skusenosti a nepovyšuje sa nad druhymi aky je Muuudry ale s uctou to vysvetli aby tomu rozumeli všetci.Ďakujem pekne obom ste


Já jsem ho jednou nemohl dostat tak jsem na něj navařil 14. kulatinu s jemným závitem,udělal si podložky a dva dny ho doloval ven metr a půl dlouhou páku na klíč (když si vzpomenu tak mi brní prsty ještě teď) - držel po celé délce těla - takže až do konce takhle.Jinak zatím vždy šli - nasadím dlouhou 14.ořech místo trubky vstřiku a dlouhej nástavec na golu (abych ho rozhýbal) a něco čím ho tlačit nahoru když je čas tak než na ně jdu tak je zaleji povolovákem aby je uvolnil.Teď tu mám na výměnu také jedny - ve středu budou repasy tak se už modlím.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator