Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Samovolné vypínání motoru za jízdy
Dada2086
26.10.2014 10:10 - Re: Samovolné vypínání motoru za jízdy
99
Tak jsem to svým laickým okem prošel, ale nikde jsem nic nenašel. Pravda je ta, že se v tom moc nevyznám, takže jsem mohl něco přehlédnout. Mám ale obavu z toho, aby mi to fakt nevyhučelo, podle těch podle mě nesouvisejících hlášek to fakt může být někde zkrat a může "být hotovo"...
Měl jsem něco podobné už na jaře, ale to mi odešlo čerpadlo hydrauliky, takže auto si sedlo a nechtělo nahoru, nicméně hlášky na displeji byly chyba "Airbag or pretensioner seatbelt faulty, Suspension faluty a ESP faulty" a taky se rozsvítila celá stupnice rychlostí a nic nešlo zařadit, prostě nešlo pohnout z režimu P (automat), teďka mi to píše to samé s airbagem a ESP a taky nešlo zařadit rychlost, tak nevím, jestli to už tehdy třeba nebylo vyzkratované to čerpadlo a teď to třeba jen prohloubilo problém a vypíná se všechno.
Profil mám správně, navíc je to 4st. AT.
Jak to tak vidím, asi nebudu riskovat a udělám si 1400km výlet domů a hodím to do českého servisu....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator