Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pneu na C5 - pouze zkušenosti
Delict
22.10.2014 21:50 - Re: Pneu na C5 - pouze zkušenosti
99
Zle skusenosti mám s Goodyear Hydragrip letné - na vode a mokrej ceste sa vedeli žahko pošmyknú, možno za to mohol ich vek 4 ročné.. Firestone 830-držali spolahlivo, Pirelli P3000 - držali perfektne ,na vode schopné a zvládali aj rýchlejšie kruhové objazdy, Matador Elite - hlučné, nízka životnos..do roka boli zodraté do 10-15 000km na C5ke..čo je nenormálne málo, Michelin Alpin - klasika u mňa, na 3 autach, nikdy nebol problem, sú tak akurát, dobrý záber na snehu, Fulda - perfektný záber na snehu, Conti Wintercontact 830 (asi) velmi pekný dezén, ale aj tak hlučné na mokrej vozovke, na suchu a v lete sú nič moc..sú také uplávané, čo som si nikdy pri zimnych pneu nevsimal, dobrý záber na snehu, schopné na žade.. dialnica pod alpami 130km/h. Michelin Alpin A4- dobrý záber na snehu, na žade, mám ich na zadku aktuálne na C5 spolu s conti wintercontact na predku..držia už 3tí rok a majú dezén cez 50%.

Zatial vždy volím Michelin a keď nie tak Continental, Pirelli, lubovolne letne

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator