Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditiva do nafty a palivového systému
BlueSeven
15.10.2014 20:48 - Re: Aditiva do nafty a palivového systému
99
Mikra napsal(a):
Fakt nevím, co řešíte. Já koupil 5L kanystr VIFu, z něj si jednou za čas odleju do origo půllitrovky od VIFu a tu vozím sebou. Nic mi nesmrdí. Jen když tankuju a otevřu ji, abych si víčkem nadávkoval do nádrže, tak to trochu zasmrdí. Ale to dělám venku a ne v autě. Mám tu plešku pořád sebou, jen někdy v zimě, když hodně mrzne, tak si ji na noc vezmu domů do tepla, když vím, že budu ráno tankovat. Aby se to trochu prohřálo a nebyl to rosol. Nesmí se ta pixla pomatlat, to je jasný. Ale to dávkování do origo štamplete ve víčku jde dobře a tak není důvod si plešku zasvinit. U pumpy používám jejich igelitový rukavice, protože i jedna kapička na prstech fakt páchne pekelně.


Mám to velmi podobně. Používám takovou tu malou PETku, máto asi 2dcl. Doma vždy do té PETky naliji množství akorát na jednu nádrž a uložím do kufru. PETka v kufru nezabírá moc místa a při dávkování do nádrže je s ní super manipulace, nikde nic neukápne, prostě se to do nadrže vyklopí a je to . Víčko se zašroubuje a nic nesmrdí. S plechovkou se mi stávalo, že na ní občas ulpěla kapička a v autě to pěkně smrdělo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator