Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Testy C5 I, C5 II a C5 III
martinrx
14.10.2014 22:43 - Re: Testy C5 I, C5 II a C5 III
99
Mikra napsal(a):
Možná je to tím, že nejsou v EU a nemaj teda za prdelí žádný stupidní komisaře.

Hlavně nemají za prdelí evropské pokrytecké pseudoekology. V Japonsku a potažmo i v USA mají totiž mnohem přísnější emisní normy, jež nerozlišují mezi benzínovým a dieselovým motorem. V evropě co je dovoleno naftě, není dovoleno benzínu! Některé dieselové modely aut běžně prodávaných tady by v zámoří vůbec nemohly vyjet na silnici....
To je hlavní důvod proč se v Japonsku stále vyvíjí skvělé benzínové motory a tady se produkují takové paskvily.

Aby bylo jasno - já proti naftovým motorům nic nemám. (a už vůbec ne proti HDI, které jsou spolu s Toy D4D světová špička), ale jsou podle mě určené pro specifický druh použití. (Např. vození nákladu, nebo jízda po dálnici šílenou rychlostí) Sám jedno HDI vlastním kvůli tahání vozíku. Ale: i když jsem si to vyzkoušel několik let, už pro sebe na běžné ježdění naftu nechci a začínám mít obavu že to je důvod proč v budoucnu budu mít velké dilema jestli zůstat u Citroenu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator