Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Testy C5 I, C5 II a C5 III
jruze
11.10.2014 15:09 - Re: Testy C5 I, C5 II a C5 III
U??vate?
Rio11 napsal(a):
Prosím tě řekni mi který motor za posledních deset let stojí za to abych se na něj kouknul. Nejsem na naftu, to už tu asi všichni pochopily. Od té doby co se dělá všechno maloobjemové a s turbem, jsou všechny motory o ničem, velký výkon , žádná výdrž, prostě motory na nic. Né nadarmo se říkalo objem ničím nenahradíš. A tak pánové co jsme si do dnešních dnů kupovali slušné ojetiny, máme prostě smůlu, ty slušné ojetiny budou mít totálně vysypané motory,takže zase auto o ničem.........co si pořídím až moje C5ka dojezdí to netuším, protože již dnes neznám auto které by mne oslovilo abych si jej koupil.....


A kolik si myslíš že vydrží ten tvůj motor? Já rušil 2.2 s půl mega Km A na RHR mám 230000Km, jezdí mi sem dvě 1.6 HDI s nájezdem 440000Km a vše krom dvou vstřiků původní.Jestli to samé najede ten tvůj

A C6 má ohledně kufru jednu obrovskou výhodu - uzavřený , není vidět co v něm je a špatně vyrdatelný(jeden z důvodů proč jí má jeden můj zákazník - vozí přístroje a elektroniku za víc než mega neustále sebou - a je v klidu) má v tom biturbo a jezdí do 7L.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator