Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - benzínové motory
LPX
07.10.2014 13:47 - Re: Antipollution system faulty - benzínové motory
99
Rozumím, nicméně jsem koupil auto již s plynem, které mělo najeto přes 200 tisíc. Po investici do potřebného (rozvody,cívky, svíčky, apod., preventivní kontrole benzínových vstřiků a kompletní výměně filtrů a seřízení plynu) se kromě té občasné a otravné hlášky nic špatného nedělo. Katalyzátory mají své nejlepší dny za sebou a opravdu se mi nechtělo investovat do nových, protože i při jízdě na benzín by časem odešly do pekla. Pátral jsem po různých forech a narazil jsem na zmíněné nástavce, které byly schopné zajistit funkčnost bez otravné hlášky hlavně u aut s plynem a někde byla popsána funkčnost i po vyndání katalyzátoru (např. u fiatů a subaru). Zkusil jsem je nechat vyrobit a nasadil s přáním zajistit klid pře opakující se hláškou APF bez vlivu na chod motoru a pokud to bude fungovat i v dalším průběhu budu jenom rád. Snažím se poskytnou informaci o již vyzkoušené pomoci za velmi levný peníz i když netuším jak dlouho to bude fungovat. Auto mám na plyn a tak se budu snažit na plyn jezdit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator