Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentblok motoru
vilous
25.09.2014 16:17 - Re: Silentblok motoru
99
Takže jsem si právě vyzvedl auto ze značkového servisu. Vibrace auta při zrychlení ze 60 na 100 (mimo tyto rychlosti se to neprojevovalo) byly způsobeny totálně strženými silentbloky ramen přední nápravy. Takže netvrdím, že poloosy toto nedovedou také, ale podle přijímacího technika by se poloosy projevovaly bez omezení rychlostí. Navíc mi jumep (opět děkuji) poslal test, že když jsou kaput poloosy, tak auto vibruje při jízdě v nejvyšší poloze (tedy do 10 km/h), což se mi neděje. Servis chtěl preventivně měnit i poloosy, že jsou jeté, ale které auto je při 200 tkm nemá jeté.
Jumep mi poslal odkaz na samotné silentbloky, ale značkové servisy je nemají v kusovníku a mění celá ramena. Je na každém z vás, co si zvolíte, siletblok kolem 700, značkové rameno 6000, na auto starší 5 let mi značkový servis dal ramena třetího výrobce za 3600 jedno. Bez DPH.
Mám řádnou fakturu, tak kdyby někdo chtěl nějaká výrobní čísla nebo normohodiny...není problém.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator