Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klesání přední části vozu / C5 I,II
Mikra
18.09.2014 23:16 - Re: Klesání přední části vozu / C5 I,II
99
Mě se tohle stalo v životě jen jednou. Taky parkoviště na rovině a mírně pootočený kola. Vystoupil jsem a než mamina nakoupila, tak jsem otevřel kufr a větral jsem štěňatům. Jeli jsme z očkování a bylo jich v zadu 8. A jak jsem je tak hladil, zdálo se mi, že to auto nějak cvičí. Tak jsem kouknul z boku a vidím jak jede předek nahoru a zase dolů. Pěkně plynule a pořád dokola. Tak jsem kufr zavřel, sedl za volant, a auto se hejbalo pořád. Tak jsem nastartoval a cvičilo to dál. Srovnal jsem kola a přestalo. Ale když mamina nasedla, tak než jsem odjel, tak to zase zvedlo a kleslo a zvedlo a kleslo ... i když jsem nastartoval. Po rozjezdu už jsem to necítil, ale jistej jsem si tím nebyl. Celej vyděšenej jsem dojel domů bez problémů a od tý doby se to už nikdy neopakovalo. Tak si myslím, že korektor ještě nemusí být nutně KO, ale třeba jen v něm byla voda, nebo nějaká špína nebo prostě něco přechodnýho. Bylo to asi tak před třema měsícema a zatím je to OK.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator