Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
Qwik
16.09.2014 21:18 - Re: Zaklapovací zpětná zrcátka / C5 I/II
99
J.Cimrman napsal(a):
Problém je v tom že mi to sklo vypadlo na druhým konci republiky a zůstalo viset pouze na drátkách. Nešlo nasadit tak aby drželo a tak jsem kroužek namatlal chemoprénem a od ty doby tam drží ale přestalo chodit seřizování, asi jsem to zalepil a skápění už nechodilo před tím. Prostě jsem si to tím zalepením asi pokurvil. nevím asi to budu muset vyměnit což mě s*** ale nevím jestli by to šlo rozchodit. Ještě mě napadla pojistka ale kde ji hledat. Sů smutné. J.C.

Zdravím, dle mne vypadnutí samotného zrcátka a jeho zalepení, se sklápěním celého tělesa moc nesouvisí.
Měl jsem rozebranou pravou stranu z důvodu nepřiklápění se zrcátka při zpátečce... Zrcátko je nacvaknuté na takovém kulatém tělese které je ze dvou částí mezi kterýma je těsnící měch. Pevná je přišroubovaná k tělesu zrcátka, a na klopné je nacvaklé zrcátko. Ve spodní části okolo otočného kloubu je taková krabička, ve které je celé motorické ovládání přiklápění tělesa zrcadla k oknu. Problém asi bude v mechanice, nebo ještě mohlo dojít ve sklopené fázi k narovnání zrcátka do normální polohy a pak to nesklápí.. Je to tu někde popsané, já to nezkoušel. Takže bych hledal někde tam.. rozborka zborka.. elektrické měření...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator