Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: vstřiky 2.2HDi
Mamlas
14.09.2014 17:56 - Re: vstřiky 2.2HDi
Za?iato?n?k
Pred tydnem mi v aute asi 2x smrdela nafta, tak jen pro jistotu jsem mrknul pod plastovy kryt motoru, jestli nekde netece. Kolem jednoho vstriku jsem nasel vrstvu skoro asfaltu vit foto. Naposledy jsem mel kryt dole asi pred 10 mesici a vse bylo OK. Vstriky byly venku asi pred 2-3 roky vcetne novych podlozek.
Trochu jsem ten sajrajt oskrabal, ale dostat ven vstrik, aby se pretesnil, bude urcite zabava (v tydnu si to uzije Jruze). Kdyz je ten motor teply tak je to jak zvejkacka. Ale hned jak to vychladne tak je to docela pevny.
Hledal jsem nejaky postup jak dostat vstrik ven v domacich podminkach a bez specialnich pripravku. Nasel jsem akorat bud vstrik trochu povolit a pak nastartovat motor a chvili nechat bezet a cekat jestli se pohne nebo povesit motor za ten vstrik a cekat. Zkouset to radsi nebudu a necham to na zdejsiho odbornika. Prijde mi ze vsechny metody vcetne specialnich pripravku jsou destruktivni pro vstrik.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator