Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
karneval
06.09.2014 19:10 - Re: Koupě Citroenu C5
99
Servus, vedeli by ste mi pomôc s ocenením auta?

Zvažujem predaj, pretože potrebujem nejaké staršie auto na prácu okolo stavby, niečo ako Berlingo, Jumpy, prípadne nejaká 4x4 s korbou. Naša C5 nemá ani ažné a je to automat, bola by škoda ho takto zniči.

Je to liftback, 12/2005, 2.2HDi, 250 000 km, skoro fullka (okrem AFIL, šíbru a vyhrievaných sedadiel myslím), popis auta v profile by mal by kompletný. Mám k tomu ešte originál 3D koberčeky od Citroenu, gumenú vaničku v kufri, nosiče na bicykel, originál 2x sadu kolies Citroen (Suzuka a Hungaro). Letné gumy kúpené úplne nové v marci, zimné na 1 sezónu.

Na aute boli po kúpe urobené rozvody, výmena oleja v AP, zadná náprava a nejaké spotrebné drobnosti (robené u jumepa), zadné brzdy, filtre oleje atď menené pravidelne, iba Total Quartz 9000 5W-40.

Auto má prasknutý predný nárazník (diki sused), ale drží a chýba tam jedna krytka ostrekovača, z kolies sú vybraté snímače tlaku pneu, jeden parkáč nejde a pred týždňom mi vypísalo že je treba vymeni predné platničky.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator