Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
martinrx
24.08.2014 17:16 - Re: C5 a dovolená
99
Tak Chorvatsko a zpátky cca 1750 km. Ubytování ve Vodici - je to nádherné historické město, ale bohužel plné turistů, (samý němec, ital, rakušák...tomu odpovídaly i ceny....)takže na pláži hlava na hlavě....
No nevadilo, v okruhu 10 km jsme si našli plហkam chodí hlavně místní a ne turisté takže pohoda klídek.
Měl jsem trochu obavy jak bude stíhat plně naloženého kombíka v pěti lidech a s bagáží až po strop ten můj benzínový dvoulitřík, ale obavy se ukázaly jako liché. Na dálnici se člověk stejně pohybuje nejčastěj minimálně kolem 3.5 tis otáček a tam už má svůj výkon. šestá rychlost ale chybí - to považuju za největší slabinu vozu.

Spotřeba velmi milá - hlavně i díky tomu že švagr jel Toy Verso v dieselu 5-ti kvalt, v šesti lidech a nechtěl moc rychle - že mu to žere. Takže jsem musel po půlce cesty zpomalit a dát na tempomat 120. Na konci na palubáku svítilo 8.2 l (předpokládaná spotřeba benzínu) ovšem já jel téměř celou cestu na LPG takže náklady na palivo cca 3000,- kč
Jinak mimochodem je Chorvatsko rájem LPG - mají plyn téměř všude a myslím že je kvalitnější než u nás.
Na poslední tankování v chorvatsku jsem ujel 500 km a ještě mi pár litříků zbylo. (vyšlo mi cca 40l na 500 km.)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator