Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
jruze
24.08.2014 01:19 - Re: C5 a dovolená
U??vate?
Kulda napsal(a):
Dnes návrat z Chorvatska - poloostrov Pelješac, Sreser. Dálnice z Brna za Graz byla za rakouskou 10 denní známku - 290,-(našu nepočítám), Slovinsko po staré přes Ptuj - nehorázná cena za dálnici!, a a pak od HK hranic po Zagreb - 48Kn, Zagreb - konec dálnice před Pelješacem - 29 Euro (asi 240 Kn, neměl jsem pár Kun, platil v Eurech.)a zpět. V HK je dost rozvětvená sí LPG s cenou od 5.10 do 5.29 Kn. Podle kamošů je pro ty co jedou přes Bosnu výhodné tankovat naftu i benzín tam, cena i kvalita(osobně nemám zkušenost). Jinak doporučuji návštěvu opevnění v městěčku Ston, bomba! Všem super dovolenou!!!!


No vrátil jsem senj ,ale páč moře na mne studené tak jsem stejně jel na dva dny dolů s mezizastávkama až na Pelješac - no neuvěřitelná otrava - vybral jsem si dny kdy měli akci - snad všichni poliši vyfasovali kamery,všichni si mne fotili a mávali na mne - sice mněli nějak divně prsty- byl vidět jen jeden - chtěl jsem také mávat,ale zbytek osazenstva auta mi to zakázali - no nakonec si řekli že bude asi lepší se víc zblížit(pro ně) - pochopili sice že s biturbem se nedá jezdit pomalu , ale že prej se u nich pít nesmí (v tom horku??? - na každém slunečníku mají napsáno že ŽUJA JE ZÁKON - asi jsem to špatně pochopil) - no bylo tam hezky , ale draho (mohl jsem jet na kanári)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator