Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Okno pátých dveří / C5 I/II break
horal
20.08.2014 19:48 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
99
Zdravím všechny, asi dva týdny jsem majitelem ojeté C5 Break. Taktéž řeším otevírání okna 5. dveří. Už tam přede mnou někdo pracoval - byl rozpojený konektor těsně u mikrospínače a po jeho proměření ohmetrem mi bylo jasno - v jakékoliv poloze stále vede. Takže to bylo asi příčinou stálého otvírání okna. Proto jsem asi našel konektor u mikrospínače po demontáži čalounění ROZPOJENÝ... Už jsem se těšil, že závada je jasná. Pak jsem měřil napětí na přívodu k mikrospínači na vývodu ze skla - dva pájecí body vedle sebe - jeho neuzemněný pól. Nula. Pak jsem naříznul černou bužírku v místě pantů okna u plynových vzpěr jsem měřil na tenkém žlutém vodiči. A opět nula. Blíž ke zdroji napětí je už jen svazek vodičů v textilní trubce - ochrana při ohybu kolem hrany střechy - vede někam pod čalounění stropu (?). Nechci to párat, není ještě někde pojistka, která by mohla být přepálená ? Napětí byla měřena při zapnutém zapalování. Nevím, jak dál...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator