Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 II - klapky
jruze
19.08.2014 00:56 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky
U??vate?
Lombardo napsal(a):
Tak klapky jsem teda opravil, no pěkná fuška a oprava pak za 100Kč. jinak je tam třeba udělat ještě jednu věc. Tam kde prochází klapka ven a motorek do ní, jsou z vnitřní strany stěny topení dorazy těch klapek(jsou to takový zobáčky), který se vyžvejknou a klapka pak může ještě dál a opře se celou plochou a může se přetočit tak osa klapky. Já jsem vzal malý "L" profil a ten doraz udělal pořádně. Teď už se klapka nezlomí. Myslím si, že když někdo koupí nové klapky, tak se ukroutí stejně, když se neodstraní ta příčina. Teda pokud je nedělají ze železa . Fotky jsem neudělal, protože jsem byl rozčarovanej z přístrojovky. No nic klapky běhají. Teď se jdu podívat na vlákno Klimatizace a trubky


To si docela fandíš že už neprasknou - ta dorazy jsem několikrát opravoval také a že by nějaký 100% úspěch ?? A hlavně dostkrát je příčina v tom že se ta klapka teplem zkroutí zasekává se (nepraskne že by se opřela o celou plochu místo o doraz o kterém mluvíš). A dal jsi nové gumičky na trubky? pokud ne bude zázrak že na těch starých nebude únik.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator