Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
Delict
09.08.2014 09:53 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
99
Nieje pravda ze jazdia hlavne na benzinovych autach, skor by som povedal ze je to vyrovnane.. vdaka nizsej cene benzinu ako nafty.
To je pekná rada..vymen auto Ale nemam dôvod..ja som chcel c5..a mam ju, staci ju zbavit FAPu a moze behat spokojne dalsich 200 000.

Neviem ci si to dam spravit alebo kupim KWP 2000 a pojdem podla navodu, pravdepodobne budem v časovej tiesni na SK, mozno tam ani nepojdem len poslem auto. Takze neviem ci vobec budem mat prilezitost to spravit. Na SK pojdem len na otočku na STK/EK, pred emisiami chcem spravit FAP OFF aby som videl hodnoty.

FAP nechcem menit z toho princípu ze mam ten najhorsi mozny model, je to uplne prvý FAP, do roka a do dna boli na svete lepsie, lacnejsie, s dlhsou vydrzou. Na predchodzej C5 2003 nabehal v pohode 280 000, tu bol meneny pri 110 tkm a teraz je uz v ahu po jednom zanesení pri 210 000km.. tak o com to je?

Toto nieje absolutne o ekologií, toto je o peniazoch, o tom ze automobilky majú limity emisií, ktore musia kupovat a predavat.. a cena výmen a opráv spojených s FAP a DPF nieje tiež zanedbatelna, niektoré firmy sa živia len tým a nemajú sa zle.

Ja niesom proti výmene zásadne, ale konkrétne pre tento motor a tento model FAPu som proti. Ked sa pozries na service citroen, tak skoro kazde auto má náhradu, novší model, eolys prechádzal vývojom.. pre ostatné autá je to zámenné, ale pre C5 s DPX42 nie, nič..

P.S pri 112 000km bol menený FAP + aditívum + nádrž aditivácie + robené neaké drobnosti cena 980€

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator