Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
Světlonoš
08.08.2014 15:13 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
Za?iato?n?k
Ach jo, já o voze a ty o koze. Ano, staré saze i když jich je víc, škodí méně. Tady nejde o množství, ale o jejich velikost. Ne každý CR s FAP (DPF ...) funguje s přídavkem aditiv. I tak to chytrolíni bouchají ven. Každý se pak buší v prsa, jak šetří. Oháníš se Švýcarskem, dovolí si tam někdo dát FAP off? Asi ne, že? Je to jenom o lakotě, honit každou decku spotřeby a co jde, to oje..t.

!Nejsem zastánce ekologie a nevěřím, že člověk může za oteplování planety!

ad. P.S.1 Elektromobil není žádná láce, ale náklady na FAP ti utrhnou srdce? Nejsem přesvědčen o tom, že elektromobil se vším všudy znamená nižší zátěž pro životní prostředí.
ad. P.S.2 Mám zatím benzín, katalizátor vybouchaný fakt nemám. Nafta je v plánu a škudlit nehodlám.
ad. P.S.3 Nejsem ekolog, jsem venkovan, vlastním ovocný sad a kus lesa. Tohle jsis mohl odpustit, beru to jako takový výkřik.
ad. P.S.4 V podstatě souhlasím, ale tohle rozhodují zájmy korporací a my můžem jen čekat až se panstvo smiluje a uvolní technologie i pro užívání prosté "lůze".

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator