Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje - Economy mode active
NMC
07.08.2014 23:58 - Re: Nestartuje - Economy mode active
Za?iato?n?k
Mám tento problém:
Začalo to prasklou pojistkou zpátečky. Rozdělal jsem zadní světla a snažil se najít zkrat - bez zřejmého výsledku. Vyměnil jsem pojistku zpětných světel. Po zapnutí klíčku a zařazení zpátečky přestalo fungovat vše elektrické, pojistka zpětných světel se však nepřepálila. Zkusil jsem zamknout a odemknout ručně klíčem a auto začalo opět dálkově zamykat, svítit, blikat a dorovnávat výšku. Na displeji se začalo objevovat ECONOMY MODE ACTIVE, na přístrojovce se pouze rozsvítí displej s kilometry a po pár sekundách zhasne. Budíky jsou všechny na nule. Nic se nezmění ani po otočení klíče do kterékoli polohy. Zkoušel jsem znovu napárovat imobilizér ve všech polohách klíčku - bez úspěchu. Jediná reakce na dlouze stisknuté tlačítko ovladače je cvaknutí v přístrojové desce (dálkové zamykání funguje), jiná reakce není. Vměnil jsem baterii v ovladači, opět pokus o spárování - beze změny Po otočení klíče se neděje vůbec nic, budíky se nehnou, čerpadlo v nádrži také ne. Pojistka relé startéru je v pořádku. Netušíte, jak přimět auto aby si začalo opět všímat klíče ve spínací skříňce?

Baterie asi není úplně OK. Naměřil jsem na ní 12,4V naprázdno. Po pokusu o dobití (mimo auto) automatickou nabíječkou se nějakou dobu nabíjela, ale nabíječka skončila nabíjení poměrně brzo a baterie má cca 12,8V naprázdno. Po vrácení do auta se chování mijak nezměnilo. Při dorovnávání výšky klesá napětí na cca 12,3V. Může být výše uvedené chování způsobené slabou baterií? Klidně koupím novou, ale připadá mi, že by auto mělo jít znovu spárovat s klíčem i při uvedených napětích. Má někdo nějaký tip třeba na pojistku, která by se měla zkontrolovat? Zatím jsem je neprocházel jednu po druhé.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator