Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zhasínání motoru / C5 III 2.0 HDi
jruze
26.07.2014 11:24 - Re: Zhasínání motoru / C5 III 2.0 HDi
U??vate?
Já jsem tohle v poslední době řešil také několikrát a v jednom případě se chyby týkali BSM a snímače otáček(a i mi to udělalo při připojené diag - normálně se odhlásila řídící jednotka motoru - vyřešeno výměna BSM a snímač na klice,v ostatních případech snímač na klice)celkem asi pět případů - za celou mou karieru jsem čidlo na klice měnil jen ustřelené od řemenu až teď v poslední době jako by bylo něco ve vzduchu začly odcházet čidla na klice. No jde o to co na to diag ? ono se to jednoznačně říct nedá,ale diag by měla napovědět - ve dvou případech jsem našel nečistoty na magnetickém kroužku a příznaky byly poškubávání v určitých otáčkách a někdy i zhasnutí motoru(bez hlášek a náhodné zhasnutí - v diag koherence signálu otáček motoru a nebo chybné údaje otáčkoměru) ono stačí když se dostane k magnetickému kroužku nějaký magnet a začne se to celé chovat divně a je potřeba potom měnit i kroužek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator