Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
sgt
21.07.2014 20:50 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
U??vate?
Tak ako vidím, viac ako polovica posádok mala blbú navigáciu. Moja išla na istotu (Here Drive na Nokii), bohužiaž som sa nechal unies stádovitým efektom

Tak keďže viacerí by radi vedeli našu story, dám to sem a možno to bude aj poučné.
Išli sme dve autá, dokopy 8 žudí (4 manželské páry). 3 páry sú citroeňáci - C5, Xantia, C4 picasso. Plán bol ís na C5 a bratovej C4 picasso - bohužiaž týždeň pred odjazdom uvaril motor, strácal vodu a do odjazdu to nestihol opravi, tak sa šlo na A6 čo mal 4. pár.

Streda: V celku bezproblémová cesta z Plzňe do Paríža aj so slávnou večernou spanilkou centrom mesta (počas "spanilky" kamošovi jeden nemec na Mercedese opžul auto, lebo ho nechcel pusti - držal sa ako klieš C5 pred sebou, lebo bol bez navigácie a nechcel sa strati).

Štvrtok: návšteva múzea, večer výlet do Versailles, v celku vydarený deň

Piatok: Kamošovi s tou A6 na raňajkách o 7:00 (boli sme tam len my ôsmi, nikto iný) ukradli kapsičku so všetkým - občiansky, vodičský techničák, kreditky, kžúče od auta, hotovos - proste všetko. Ostal mu len mobil.
Zisovali sme ako najskôr posla náhradné kžúče, ale zásielkove služby si za 24hod poslanie pýtali cez 1000€, tak sme zorganizovali ďalšieho kamoša, ktorý letel ešte v ten deň večer lietadlom z Krakova do Paríža, naspä išiel s nami. Ja som svojou C5 zatiaž blokoval jeho auto, do obeda s ním behal po policajtoch ako tlmočník, ostatní prehžadávali koše či niekde zlodeji nevyhodili aspoň doklady. Ale boli profici - z kamerového záznamu boli traja, každý istil jeden priestor a z hotela utiekli mimo záber kamery.
Až po obede sme sa teda rozhodli ís do Paríža a na neuverenie sme stihli všetko čo sme chceli (Luxemburské záhrady, Notre Dame, Louverské záhrady, Víazný oblúk, Eiffelovku (len pod ňou, boli fronty jak blázen na výahy). Pred polnocou som ešte zabehol autom po kamoša s náhradnými kžúčami na letisko.

Sobota: cesta domov, pri príchode do Plzňe na hotel konečne dobré pivo a za rozumnú cenu (v Paríži 0.25l za 5€)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator