Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Palivové čerpadlo - nefunguje
Pablik1
20.07.2014 09:15 - Re: Palivové čerpadlo - nefunguje
99
tak včera jsem dojel a stalo se mi toto:nejdřív mě žena upozornila že ze mě lije nafta.Pak naskákaly hlášky abs atd.zastavil jsem z pod kapoty dým otevřu sundám plaast.dekle motoru a nad vstřiky úplně zatopené naftou.počkal jsem až to schladne,osál jsem to stříkačkou,vysušil a hledal odkud to teče.nenašel.pak jsem zkusil startnout a tekla nafta ze spojky tak 20cm.před paliv.fitrem je tam světlé kolínko(hrubší spodní hadice)nacvaknul jsem to zpět a na třetí pokus naskočil a já s velkým oddychem sjem jel domů.po 40km.auto škublo spadl výkon zdechl motor opět všechny hlášky včetně imobilizéru a pak už jen hrobové ticho.takže odtahovka(1500set)do nejbližšího servisu na francouze kde napojil diag(jaký to nevím)že je nedostatečný tlak paliva.pak zkusil stříknout sprej do sání auto naskočilo ale divně klepalo se a zase zdechlo,zkusil to jěště jednou a to samý.pak opět diag a znovu nedostatečný tlak paliva.no a pak mě potěšil že se zřejmě zadřelo jedno z čerpadel-to co je v motoru repas 7,5tis.že se zadřelo tím že přes něj nešla nafta což je divný když jsem měl naftou zatopený motor a po spojení hadic jsem ujel dalších 40km

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator