Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
29.06.2014 15:20 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
rrromek napsal(a):
Zdravím všechny. Včera při jízdě do táhlého kopce se mi taky objevila hláška Antipollution Fault. Auto ztratilo výkon, byl jsem rád, že jsem ten kopec vyjel a dojel domů. Při zastavení a vytočení motoru se mi zdálo, že nejde turbo, které mám cca 3 týdny po repasi. Dnes sednu do auta a turbo jede, i auto táhne. Po přečtení příspěvků, jsem objevil prasklý kloub na Swirlu ? ( nejsem si jistý, jestli jsem to správně pojmenoval ). Viz foto.
Mám 2 otázky. Mohu s tímto jezdit, než bude čas na opravu ? A jak toto opravit? Četl jsem, že to někdo nějak přidrátoval. Já bych to chtěl nechat opravit nějak " normálně ". Přeci jen, dovolená se blíží a nerad bych zůstal někde viset v zahraničí. Jde koupit jen to lanko? Děkuji moc za rady.


Jsou dva typy:jeden je po nastartování přitaženej a otevírá pod otáčkama , druhý chodí obráceně - dej páčku do polohy pod otáčkama a zaaretuj ji tam

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator