Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
jruze
27.06.2014 21:48 - Re: Chiptuning
U??vate?
Delict napsal(a):
Ešte v rámci offtopicu Fap off..

Toto sú hodnoty P406 2.2HDi bez FAP

Ja mám upchatý fap a regeneruje každých 220km, moje hodnoty z roku 10/2012 keď to mal minulý majitel sú dymivos: 0,32 a rozptyl hodnôt dymivosti 0,11.. takže moje super Eco Fap auto má vyššie hodnoty bordelu ako auto bez FAP !

Takže podla mojho názoru je lepšie FAP vyhodi ako ho ma nefunkčný/pripchatý a jazdi.

Kto chce vačší výskum nech sa páči téma peugeot clubu : .link.



A jaké mᚠv TP ? také ty max povolené? to je jen jedna strana a druhá je ta že tu mám tak 3.-4. auta do měsíce (dnes C4 picaso) s tím že mu to při 3000ot vypne motor - potom z pána vylezlo že ho ke mně poslali s nedaleké firmi co čipuje a v tomto případě i odstranila FAP - no smazali chyby a poslali ke mně - na autě chyby žádné jen vyšší tlak už ve volnoběhu a drobné ochylky + zakázaný FAP a EGR. Z mé strany rozházené záklaní hodnoty nesouhlasící s předepsanými(neprojížděl jsem to neměl jsem čas) to co mne napadá je to že se při zatížení dostávají do hodnot nad povolené a proto to jednotka odstaví v rámci ochrany komponentů.Tak a va smouvě má garanci uvedení do původního stavu,ale pouze soft.- no potom zbývá sehnat FAP + aditiva a možná další.Ale pokud to někdo udělá dobře a ví co dělá je to jinak(jednalo se o 1.6 80kw na 101kw). S FAP je to podobné pokud ten kdo dšlá ví co dělá a je tam problém třeba s jednotkou aditivace klidně doporučím (než to opravovat za velké peníze - často u starších aut převišující cenu celku)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator