Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
LebedaXM
27.06.2014 20:53 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Pokračujeme v autopollutionovém příběhu:

Takže po výměně vákuové pumpy opět nouzový režim... Je fakt, že podtlaky drží, manometr nekolísá...
Stále se vrací jedna chyba a to: nelze zjistit minimální stav aditiva. Takže došlo k oblbnutí ŘJ malým odporem dle Jumepova návodu. Jenže to nezabralo, asi ten sráč myslí že v jistou chvíli bych mohl začudit děckám pod rypák tak přechytralý počítač mě pro jistotu zabrání ve vypouštění sazí.
Mno tak zbývá posledních pár možností: zapojí se do práce člověk znalý elektrických schemat v citronech neb už dle moudrých hlav bude chyba v kabeláži.
Když ani to nezabere a chyba nebude v kabeláži tak pak už jedině vykuchání FAPu a oblbnutí ŘJ. Ale nad tím stále váhám..
Poslední možnost je, že ten krám prodám a francouz už mi nesmí do baráku. Koupím si starýho mergla s dvoulitrovým naftákem a celá ekologie mi může políbit prdel.
Ale uvidíme... třeba autobus dostane rozum a bude sloužit mě a né já jemu.

PS: ještě dnes došlo k výměně mot. oleje po 5000km. a udělal jsem jen dobře. Takovej černej hnus neumělo udělat ani staré XMo. Je evidentně vidět, že se debilové v rajchu striktně drželi servisních intervalů výrobce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator