Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
Devilian
26.06.2014 09:18 - Re: Chiptuning
99
Je to dost diskutabilne, davat chipovat tak stare auto, este k tomu diesel. Nemyslim si, ze motor s tym bude mat problem. Problemy by s tym mohol mat ten zvysok okolo toho. Na turbodiesli najvacsiu cast odnesie turbo. Ked bude dost fukat a zvysi tlaky, asi sa to nebude pacit ani tomu fapu. Ale s tym uz asi ratas.
Ked si zratas to riziko a cenu chipu, si skoro na cene biturba. Ja osobne by som sa ale biturba bal, keby odislo to turbo, musel by som predat byt
Problem na starom diesli podla mna vseobecne su poloosi. Tie, narozdiel od benzinu, celu dobu zvladaju narazy maximalneho krutiaceho momentu. Ak uz neboli menene, ratal by som s tym. Vlastna skusenost.
Ja na mojom aute by som ale dal chip bez premyslania. Uz len preto, ze uplne totozna prevodovka, podvozok a pravdepodobne poloosi sa montuju aj na 120kw 2.2 benzin, ktory sa zial (z mne nepochopitelnych dovodov) daval len do peugeotu 407. Skoda ze chip na tento motor je len placebo za 500 eur. Ale ak by niekto vedel o kompresore na 2.0i 16V VVT, rad si ho vypocujem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator