Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přehřívání navi/cd
jruze
23.06.2014 17:27 - Re: Přehřívání navi/cd
U??vate?
Ladman napsal(a):
mají na to manuál s fotodokumentací ze service.citroen, tak snad jo. Prý je to oprava na půl dne. Každopádně dva dny na to odjíždím s autem do Bulharska, tak to potřebuju nutně funkční. To, že mi nepůjde navi by mi v tu chvíli až tak nevadilo, cestu znám, jedu to už po šestý. Ale představa, že nebude po cestě fungovat CD je dost děs...


Jo oni vědí,ale nechtějí - je to porod to co tam mají nacpat - je to něco podobného jako má RT3 (externí větráky) a domontovat to tam je šílené a je k tomu celej svazek navíc - není na to tam místo ,ale pokud to neuchladí ani ten nejvýkonější větráček co tam dal mladej není jiné řešení - větší se tam nevejde a ten co tam dáváme má větší výkon při stejném rozměru(už jsme jich dělali několik a u jiných OK)- podle mne je to problém sice všech , ale u některých to naše řešení prostě nestačí Je to problém umístění a přístrojovky - nemůže tam cirkulovat vzduch - ty externí větráky pomáhají cirkulaci z prostoru kolem navigace. - kdybys tuto navi dal do C5II tak to dělat nebude.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator