Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
LebedaXM
20.06.2014 21:54 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Malý autopollutionový příběh na C8 2.2hdi 94 kw

Začalo to v lednu po koupi autobusu. Odjíždím na plný knedlik od pumpy a najednou "píííp....polib si prdel debile, mᚠvysokej tlak turba a já tě chci nasrat" "
Nastala podtlaková zkouška a výměna podtlakového vedení.....jedu 90kmh 2000otm..."pííííp...zase si polib"
Další návrat do servisu a došlo k zaměření na elmag.ventily...... opět jízda..."píííp....už mě nebavíš"
Pak došlo k přerušení náštěv servisu a ježdění s motorem ve vysokých otáčkách (3000otm a výše )kde byl klid.."já ti dám ty hajzle že si ze mě budeš dělat prdel!!"
Pak se objevily peníze a čas na další pokusy a od začátku května mám na střídačku auto já nebo mechanik...
Zase důkladná kontrola podtlaků, egru, kombinatorika s čidlama a hadičkama...cesta domů..."pííííp...cháchá blbečku na mě si nepřijdeš, já jsem HDi a né nějaká neekologická šunka"
Takže návrat na hever a vzteky rudý mechanik vykutal turbo, rozložil, vypucoval, vyleštil a za nepublikovatelných nadávek naoperoval zpět......štastná jízda domu a 5km od servisu..."píííííííííp..... zase jsem tě přechcal, turbo to není, hrajeme si dál"
takže druhý den následoval návrat na hevery a začalo bádání na novo... jenže Hdi netušilo, že bojová skupina se zaala, dala hlavy dohromady a zaměřila se na vakuovou pumpu, natáhla se do kabiny hadice s podtlakovým manometrem, připojená diagnostika a tradá na testovací kopec. Zařazená trojka, 1400otm, plný plyn, podtlak v normálu a najednou u 2100otm. podtlak poklesl a hned...pííííp a dvě chyby.. vysoký tlak turba a nekomunikace čidla tlaku turba... a podtlak se už nezvedl...
Takže po dohodě s mechanikem byla dnešní anabáze ukončena a v úterý následuje další pokus... tentokrát výměna vákuové pumpy...
PS: dnešní cesta od mechanika kdy po jeho radě točím motor od 2500 a výše se Hodně Drahá Investice nevzpouzela
na dálnici pěkně 120 na 4ku a jen si ševelil.
Příběh bude pokračovat až do konce....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator