Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Delict
18.06.2014 08:08 - Re: Výběr auta - hlavně velikost
99
Nikdy neberiem tú najlacnejšiu..cena vačšinou zodpovedá stavu..ale ty budeš asi jeden z tých čo potrebuje pekný ročník a málo km.. len aby si potom neplakal.

C5 je auto za milion..a V6 má servisné náklady niekde inde ako felicia. Ja som začínal s 2500€ a samé vraky..našiel som až za 3300€ schopný kus 1z8.. ušetríš na kúpe ale nasypeš do opráv cenu 2 felícií.

Posed je iný, C5 je vysoké auto a sedí sa tam vyššie,aj sedačka ide pomerne vysoko ,všimol som si to až ked som raz z kamionu presadol do oktavie..že sakra ved sedim na ceste Na c5 som si to nevšimol..

P.S nedávno som kupoval C5 2.0 HDi pre otca ako lacné a fajn vozenie vo výbave.. bol pech nájst neakú nezlepeninu s nehrkotajnucim motorom..ale nasla sa, 2.0 HDi je nezmar..v xantii som s nim natočil 466 000 auto malo povodne vstreky,cerpadlo,vahu vzduchu, s 2.2 HDi je to trocha horsie vdaka FAPu ale je to na priatelnej miere, odmenou je tichší motor a vyšší komfort H3+. S V6 som vela nejazdil ale mal som ponuku na odkúpenie za 400€ lebo majitel kupoval diesla po pol roku od kupy V6.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator