Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Geometrie
chef
17.06.2014 17:31 - Geometrie - poloha podvozku hydractive 3+
99
Pred trema tydny jsem menil vsechny 4 gumy, PL byla z vnejsi strany uplne sjeta, auto tahlo doleva. Nechal jsem si rovnou udelat geometrii. Po geometrii vse lepsi, auto uz netahlo nikam, ale volant byl pootoceny o par st. doleva. Za tyden jsem zjistil ze se mi sjizdi prava predni guma na vnejsi strane. Jel jsem teda dnes zpet do pneuservisu kde mi geom. delali at to napravi a srovnaji volant. Pred tim jsem si zde na foru precetl ze pri geometrii na h3 ma byt auto v normalni jizdni poloze a nastartovane. Po prvnim pokusu podle pocitace vse ok ale volant stoceny pri prime jizde asi o 30st. doleva, druhy a treti pokus to same, ctvrty pokus 30st. doprava. Zkousel to udelat celkem 4x. stravil u toho 2,5 hodiny a nepodarilo se mu to nastavit dobre. Geometrie je v poradku- podle pocitace. Nedokazal mi vysvetlit co je spatne, uz byl dost nervozni a ja taky tak jsem jel domu s volantem nakrivo. Dam mu par dni a pojedu zpet. Muze mi nekdo s hydractivem 3+ potvrdit v jake poloze ma byt auto pri nastavovani?? Popr. kde jinde by mohl byt problem?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator