Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Biggby
17.06.2014 17:25 - Výběr auta - hlavně velikost
99
Zdravíčko, právě si vybírám svoje první vlastní auto. Do teď jsem jezdil felicií, no ta pujde do garáže a já si budu kupovat jiné auto. Padla mě do oka C5tka, no nevím jak se na tom s prostorem. Ve felicii spíš ležím než sedím a za mě se nikdo neposadí, takže je pro mně důležité, abych v novém autě seděl v mezích normálně a přitom se za mě posadil normálně stavěný člověk.

Teď k samotném důvodu, proč jsem založil toto téma. Byl by tady někdo tak hodný, aby mi vyfotil C5tku vevnitř když je sedadlo posunuté úplně vzadu a v nejnižší poloze? Potřeboval bych vidět fotku, kolik místa zbývá na zadních sedadlech a taky bych potřeboval fotku, kolik místa je mezi sedačkou řidiče a věncem volantu, protože jsem trošku (víc!) silný přes nohy.

Fotky by mohly vypadat nějak takto: (udělal je jeden ochotný člen Renault klubu a je to z Laguny )
.link.
.link.

Pokud by jste měli nějaké návrhy, který model by pro mně mohl být lepší, tak je rád přivítám.
Jen pro upřesnění jedná se o C5 před faceliftem.
Motor by se mi líbil 3.0 V6 + automat, s tím, že to chci předělat na LPG.
Předem děkuji,
Biggby.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator