Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 II - klapky
heavy
17.06.2014 12:18 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky
99
Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M. Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o radu. O víkendu jsem měnil praské klapky topení na své C5 r.v.05, po kompletaci palubky se mi začaly objevovat na displeji tyto chyby, ESP/ASR system faulty a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Včera jsem byl u známého na diag a objevil chybu na snímači polohy volantu. Airbagy byly OK.( teda dle jeho diag a úplně nevím jestli jí umí správně ovládat). Pravdou je , že jsem při demontáži vyndával volant s airbagem i svolantovou tyčí a po montáži jsem radeji volant a airbag sundal, abych se přesvědčil, že volantový pásek je cca na středu, aby nedošlo k případnému přetržení, nastavil jsem ho že se otáčí 3a 3/4 otáčky a na druhou o 3 a 1/4 otáčky. Toto je jediné co mě napadá, že jsem dělal navíc kromě demontáže a montáže. Předem díky za rady. M.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator