Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční klimatizace / C5 III
xstepi
10.06.2014 20:51 - Re: Nefunkční klimatizace / C5 III
99
jruze napsal(a):
xstepi napsal(a):
1/ kde jste našli nejčastěji úniky u C5 III?
2/ je možný únik skrze hřídel kompresoru?
3/ dá se vymontovat výparník bez kompletní demontáže palubovky?
4/ dá se vymontovat chladič klimatizace bez demontáže nárazníku a pokud ne, je to složitý ho sundat?
5/ víte o nějakém specializovaném servisu klimatizací v Praze a okolí kde jsou fakt šikovní a nechtějí jen vyměňovat díly za nové?

90% je KO kondenztor - na X7 běžná věc už po 4.létech života.Jde ven bez demontáže nárazníku,je možné i přes kompresor(nepravděpodobné),výparník bez demontáže přístrojovky nelze,nejsme specializovaný servis na klima.


Díky moc za radu. Dal jsem na Tebe a podíval jsem se na celý chladič tak, že jsem demontoval ventilátor. I bez UV-lampy viditelný flek. Chladič jsem vyměnil za nový od Valea a dal nové těsnící o-kroužky. Zadní kovové víčko na ventilátoru jsem přestříkl bezbarvým lakem pro jistotu. Na chladiči jsou dva průměry. Na vstupu i výstupu jiný. Poté jsem nechal naplnit a zatím se to zdá být v pořádku. V posledních horkých dnech se mi tedy zdálo, že má klima nedostatečný výkon aby to uchladila, ale asi to tak bude normální...nebo ne snad?

Jinak já amatér jsem to měl přehozené za 6 hodin na dvoře s běžným nářadím a cena chladiče mě vyšla na 2600,-.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator