Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
10.06.2014 16:54 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
fanek01 napsal(a):
Zdravím všechny .
Tato hláška mě už stresuje rok. Vždy se objeví a v nevhodný okamžik, už jsem si zvykl mít diag vždy po ruce a na delší trasy vozím notebook sebou. Teď se k ní přifařilo ještě něco a nevim co. Vždy to probíhalo takto při rozjezdu auto chcíplo objevila se hláška rozsvítila kontrolka závady motoru. Nastartoval jsem kontrolka zůstala svítit auto jelo i když v rychl. 50km cukalo ve vyšší rychlosti Ok. To samé za jízdy ale bez chcípmutí motoru. Vždy vymazat přes diag (odpojení baterky ….nepomáhá). Teď mi to dělá zásadně za jízdy auto cukne naskočí hláška Antipol…rozsvíti se závad za cca 10s všechno zhasne motor chcípne po vypnutí a zapnutí klíče naskočí STOP a skáče jedna hláška za druhou tak rychle že to nejde přečíst a skončí to hláškou není olej ne tu klasikou no corect startování nereaguje, musí se vytáhnout klič po vložení zpět jako by se nic nestalo žádná chybová hláška žádná kontrolka s chybou. V diagu pouze závada ABS/EPS v deníku závad abs/eps, klapky se otvírají více než je naprogramováno u regulátoru talku paliva a EGR, dále aditivace, ….. asi 16 záznamů u všeho mimo popsané závada komunikace nebo vysoká teplota na pinu (pod tím pinem nevím co si představit). Před 2000km jsem nechal vymít FAP nové oleje filtry… překontrolovány kabely v motoru, stav aditiva v nádržce.
Teď má najeto 70000km V citroenu několikrát nikdy nic nezjistili pouze vymazali závady. V Diagu když testuji jednotlivé díly egr…. Vše jak má být pouze regulátor tlaku paliva má odchylky i na volnoběh od požadované proti měřené hodnotě, ten jsem objednal, tento týden ho vyměním , ale moc v něj nedoufám. Intervaly dva měsíce nic a pak dvakrát denně. ( sobota neděle 3x) teď to bylo 70km od automat. regeneraci fapu
Třeba Vás někoho něco napadne



Zkus vyměnit snímač na klice- nevím co je ve vzduchu,ale už jsem za poslední měsíc měnil tři.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator