Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: VDO vymena za RT3
Delict
04.06.2014 19:02 - Re: VDO vymena za RT3
99
je to RT3 VAN z jedneho angličáka, skusobne som ju spustil na mojom aute..a pozor..v súbehu s VDO
pípala chyba a diag nebola z toho jasná..po odpojeni VDO šlo všetko ok, len som nemal pripojene anteny

RT3 budem tento tyzden instalovat do otcovho auta C5 2.0 HDi Pack, tak mozem spravit navod ak sa to podarí

VDO si nechám z dovodu ze chcem radio JVC AVX33 alebo AVX44 co ma neporovnatelne lepsi zvuk ako neaka RT3+ ma video výstup a prehrava DivX a dialkove ovladanie+ ovladanie pod volantom..atd..
+ mi vadí že sa nedá naraz čumie aj na priemerku aj na okamžitú ,čo sa na VDO dá

RT3 má navyše prakticky len krajší dizajn, traffic info v navi a trochu modernejsiu navi..ale stale je to zastarale na dnesnu dobu Nevyhoda RT3 je ze sa neda zmenit radio..+ak chcem mat spustenu navi tak musim mat hudbu v CD meniči, Divx neprehrava tiez,treba externy prehravac rovnako ako pri VDO

Zhrniem to.. inštalácia navi do klasickej C5 s RB3 (kazetak) alebo RD3 (cd) alebo RT2 (radiotelefon s displejom) nieje nič strašné..treba mat navi+opticky kabel k displeju, displej, kapličku, čo najviac z povodnej elektriky ,AUX vystupy a vstupy + najdolezitejsie VENTILATORY.. ktore mi ešte prídu

Vezie softu mam v rezerve aj na RT3 CAN aj VAN aj VDO..

Ešte mi vŕtajú v hlave skíny pozadia pre VDO, ako tam dostanem takýto carbon look?

.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator