Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
Delict
29.05.2014 10:18 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
99
prihlasenie auta zo zahranicia je cca 520€ na znacky..co radsej si tu vyhliadnem nieco a priplatim 500€ ako sa šmatlat po vsetkych uradoch..nepoviem keby som kupoval neake auto za 10 000 ..

Tá červená C5 tu som pozeral.. je to táto : .link. , a táto je to isté auto .link.

-exterier- doškriabaný lak a kvalitne, vzadu prasklina na narazniku, vpredu rozideny predok, medzery pri svetlach a maske vobec nesedia 0,5cm fugy, nesedia absolutne odtiene dielov, vzadu na blatniku ohnutý plech, nelícuje viac vecí, to je auto na komplet prelakovanie+dolícovanie dielov..
motor som ani nepozeral..proste to bude ma hafo kilometrov..a ked sa takto niekto staral o exterier..nechcem vidiet motor
- v interieri na palubovke bolo nieco nalepene lepidlom a zostal tam flak nezmytelný..jedine vymenit pristrojovku asi
Velka skoda lebo na fotkach to auto vyzera ako z linky..heh..

Potom som pozeral tuto .link. ale nesiel som tam osobne iba si vyziadal fotky..no nebolo to zlé..ale nebolo to to pravé, tiez sa mi nepacili farebne rozdiely a vacsie kozmeticke chyby..ale to auto má dobrý základ - automaticke pridavne kurenie, aut.klimu..uvazoval som ze vymenit narazniky a nechat streknut blatnik a je to ok..ale nechcem nic lakovat, ked tak len vymenit diel, lebo par krat uz som videl ako nový lak po čase robil bubliny a praskal na tmelených miestach
teplo-zima.. mu dá zabrat

Táto : .link.
-motor nádhera..to bol len šepot, interier v pohode, lava strana lak nádhera.. ale
pravá sa mi nepáčila..zadny blatnik,zadny naraznik, dvere,predne svetlo uplne žlté, prasklina na skle od kamienku...velmi som rozmyslal..aj predavajuci bol normalny, nic nezatajoval, nic neskryval ,vsetko poukazoval a myslim ze to preda niekomu kto si to strekne a má auto v dobrom tech stave s ako takym lakom..

Dnes idem pozret este jednu..predbezne blatnik ,zadny kufor..ak by malo len tieto muchy a motor nebude chciet ujst zpod kapoty tak ju beriem

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator