Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
ezopos
29.05.2014 02:27 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Za?iato?n?k
Proc i ja?
Rozhodnuti padlo po ceste na dovolenou v 35st. po dalnici v aute bez klimatizace( nemohl s nami jet ani pes ikdyz jsme kvuli tomu dobu vybirali hotel). Zajeli jsme do AAA vybirat typ auta( ja mel jasno C5,V70,Passat B6). Rekli jsme si ze kazdej mame pravo veta na jedno auto. B6 byly ty nejvetsi slupky za ty penize tak jsme ho vyradili. Manzelka mi vetovala V70 ja ji Tourana ( mimochodem pro me snad uplne nejnudnejsi a nejprumernejsi auto vsech dob). Ve vyberu zbyl jen "gaučík". Musim podotknout ze jsem skoro vybodovany ridic a od C5 jsem ocekaval ze dojde ke sklidneni a musim rict ze to funguje. Vlastnit hydralycky Citroen byl muj sen vzdycky stejne jako BMW 635 csi a Saab 93 turbo cabrio na ty snad jeste dojde. Jedina vec ceho lituji je ze to neni benzin a automat, pak by to bylo dokonale.

Po par mesicich pouzivani mi stale nejde do hlavy, kdyz vystupuju z kolegova C-maxe a vemu za kliku, jak to muze jit tak snadno, tohle dojebali

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator